Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 20.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

Záslepka Unica 2m aluminium

Obrázek je pouze ilustrativní.

Záslepka Unica 2m aluminium

Značka
SCHNEIDER ELECTRIC
Kód ELFETEX
11.484.733
EAN
3606489459222
Kód výrobce
NU986630

Informace o produktu

Ke stažení

Informace o produktu

Schneider Electric Nová Unica žaluziový kryt NU986630 je centrální deska v barvě aluminium se 2 moduly. Způsob upevnění je pomocí klipů. Povrchová úprava je brilantní, čímž získáte další body pro váš interiér. Stupeň krytí tohoto zařízení je IP20. Záslepný kryt je vyroben z termoplastu stabilizovaného ABS-UV, takže je maximálně odolný. Tento záslepný kryt rovněž neobsahuje SVHC (látky vzbuzující mimořádné obavy). Nová Unica zahrnuje sadu nových designů, barev a materiálů. Uživatelé mohou těžit z krásného designu, který odpovídá jejich stylu, a inovativních produktů. Nová Unica je navržena s chytrými funkcemi, které jsou flexibilní, snadno pochopitelné a rychle se instalují a poskytují řešení pro všechny požadavky zákazníků.
  • Značka SCHNEIDER ELECTRIC
Komunikační technologie
  • Způsob montáže Podomítková montáž
  • Sestava Centrální deska
  • Barva Hliník
  • Bez halogenů Ano
  • Použití Záslepka
  • Povrchová úprava Ostatní, jiné
  • Směr vypouštění Rovný
  • Kvalita materiálu Termoplast
  • Popisovací štítek Bez popisného pole
  • Materiál Plast
  • Typ upevnění Zaklapnout
  • Provedení povrchu Lesklý
  • Vhodné pro stupeň krytí (IP) IP20
  • Šířka přístroje 45 mm
  • Výška přístroje 45 mm
  • Hloubka přístroje 17 mm
  • Množství modulů ( při modulovém provedení) 2
  • Min.hloubka přístrojové krabice 25 mm

Všechny obrázky

Podobné produkty