Používáte webový prohlížeč Internet Explorer 11, který již není podporován. Naše stránky se proto nemusejí správně načítat.
Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vážení zákazníci, 18.12. bude poslední den, kdy budeme expedovat objednávky se všemi druhy přeprav. Od 19.12. - 20.12. budeme expedovat pouze expresní odběr na pobočce. Do standardního režimu se vrátíme 2.1.2025. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky. Více informací naleznete zde.

Vážení zákazníci, v pondělí 4.3.2024 od 12:00 do 17:00 bude náš e-shop dočasně nedostupný z důvodu plánované odstávky serveru. Děkujeme vám za pochopení.

Vážení zákazníci, v pátek 11.4.2025 od 8:00 do 13:00 bude zcela omezen přístup na pobočku v Třinci z důvodu opravy komunikace. Omlouváme se za komplikace.

Vážení zákazníci, pobočka Elfetex Ostrava je opět v provozu na nové adrese Teslova 1125 (stejný areál jako doposud).

Vážení zákazníci, kvůli probíhajícím inventurám nemusí odpovídat aktuálně se zobrazující skladové zásoby. Objednávky zboží, začínáme expedovat 3.1.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné svátky.

Vážení zákazníci, poslední závoz zboží na pobočky a kurýrní službou bude dne 18.12.2020. Zboží skladem na pobočkách lze vyzvedávat do 23.12.2020. V období inventur budou uvdedené skladové dispozice na e-shopu pouze orientační.

Vaše objednávky budou opět vyřizovány od 4.1.2021. Více info zde.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

 Vážení zákazníci, 2.4.2024 jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Hradci Králové, těšíme se na vaši návštěvu. Více info zde.

I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníky  Elfetex Fest 2024 je tady! «
I přes regionální komplikace způsobené záplavami funguje pobočka v Ostravě bez přerušení.

» Akční nabídka pro registrované velkoobchodní zákazníci na elfetex fest 2022 je tady! « 

» Každý čtvrtek probíhá pro registrované velkoobchodní zákazníky prodejní akce Čtvrtkobraní. Zjistěte více. «

HAKEL Tlumivka TL 500 3X 500 V AC pro hlídač izolačního stavu

Obrázek je pouze ilustrativní.

HAKEL Tlumivka TL 500 3X 500 V AC pro hlídač izolačního stavu

Značka
HAKEL
Kód ELFETEX
10.466.522
EAN
8590681705018
Kód výrobce
70501
Recyklační poplatek vč. DPH
0,41 Kč

Informace o produktu

Informace o produktu

Pokud je požadováno monitorování IT-sítě bez vyvedeného středního vodiče s vyšším napětím, použijeme tlumivku (TL) pro vyvedení umělého středu. Takto vytvořený umělý střed se připojuje rovněž na svorku ART. CENTRE.

 

  • jmenovité pracovní napětí: 3 x 500 V AC
  • max. trvalé pracovní napětí: 3 x 600 V AC
  • slouží k přizpůsobení vstupních obvodů hlídačů izolačního stavu na připojení k třífázové IT síti 3 x 500 V AC

 

 

  • Značka HAKEL
Přístroje pro monitorování izolace a uzemnění
  • Typ elektrického připojení Šroubová svorka
  • Šířka 35 mm
  • Výška 90 mm
  • Výška 66 mm

Podobné produkty